Songül Göktaş Rosati Bentour Reisen´da - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Songül Göktaş Rosati Bentour Reisen´da
Bentour Reisen Almanya Genel Müdürü görevine daha önce Öger Tours´ta bu pozisyonu üstlenmiş olan Songül Göktaş-Rosati´yi getirerek, yönetim ekibini güçlendirdi.
Songül Göktaş Rosati Bentour Reisen´da

1 Mart 2020 tarihinde yeni görevine başlayacak olan Songül Göktaş-Rosati ile beraber Bentour Reisen öncelikli olarak Alman kaynak pazarın genişlemesini hedefliyor.

Songül Göktas-Rosati 2001 yıl itibari ile Öger Tours firmasında aralarında Service-Center, Havalimanı ofisleri ve Product Management olan çeşitli görevlerin sorumluluğunu üstlenirken, 2015 yılı itibari ile Genel Müdürü görevine getirildi.

Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur: “Seyahat Acentalarımız her daim bizim birinci satış kanalımız olarak en önemli partnerlerimizdir” diye ifade ederken, “Özellikle Almanya kaynak pazarında imkanlarımızı genişletmek için yüksek potansiyel olduğunu görüyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için Sayın Göktaş-Rosati ile en ideal isimle yolumuza emin adımlarla devam edebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye durumu değerlendirdi.

2004 yılında kurulan Bentour Reisen bugüne kadar olağanüstü bir yol kat etti. İstikrarlı bi şekilde portfolyosunu genişletmenin ve kararlılıkla seyahat acenta üzerinden pazarlamaya önem vermenin dışında, yeni veritabanı OTDS in kullanımı ile ilgili öncülerinden olması ile beraber yenilikleri ile Turizm deki veri kalitesinin yükselmesinde aktif rol aldı. OTDS nin en önemli uygulamalarından biri, kullanıcılarına uçuş alternatiflerini fiyat karşılaştırma penceresinde gösterebilmesidir.

Songül Göktaş-Rosati: “Bentour Reisen i yenilikçi, güçlü ve en önemlisi seyahat acentaları ile işbirliğine son derece önem veren bir tur operatör olarak tanıdım” diye Bentour Reisen´e katılma kararını yorumlarken, “Herşeyden önce Bentour Reisen deki görevime de tecrübelerimi ve yüksek enerjimi katabileceğim. En önemli nokta da, Türkiye ye olan bağlılığımı ve sevdamı bu önemli misyonumla bağdaştırabilmek. Bentour Reisen ile beraber, iyi dostluklar kurduğum Seyahat Acentalar, otelciler ve havayolu şirketleri ile en kısa zamanda tekrar görüşebilmenin mutluluğunu yaşıyorum” diye duygularını ifade etti.

Resim: Bentour Reisen


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,