İspanyolların umudu Alman seyahat acentaları - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
İspanyolların umudu Alman seyahat acentaları
İspanya ve Mallorca'daki çok sayıda turizmci şimdi Haziran ayına konsantre olup diğer ülkelere nazaran ekonomik durumu iyi olan Alman pazarına yönelik pazarlama kampanyaları başlatmak için bir araya gelerek, özellikle Alman seyahat acentaları ile çok yakın temasa geçerek satışları hızlandırıcı çalışmalar yapmak için harekete geçtiler.
İspanyolların umudu Alman seyahat acentaları

Ancak uzmanlar Haziran başına kadar büyük bir hareket beklemiyor.

Mallorca'daki restoranlardaki masa ve sandalyeler muhtemelen bu yıl Paskalya'da da boş kalacak. Her durumda, uzmanlar turizmin Haziran başından önce başlamasını beklemiyorlar.

Mallorca'daki turizm endüstrisi temsilcileri, hala yüksek sayıda korona enfeksiyonu nedeniyle Paskalya haftası satışları için de karamsar.

İspanyol uzmanlar gerçekçi olmamız gerekir, bu son şartlara göre Mallorca'da Haziran ayından önce fazla bir hareket olmasını beklememiz gerekir.

Korona krizi nedeniyle, Mallorca'daki otelciler, restoran işletmecileri ve araba kiralama şirketleri gibi yerel turizm temsilcilerinin korkusu devam ediyor. Hem Mallorca'daki hem de Balear Adaları'ndaki diğer otelciler, hükümetin Mart ayı sonunda turizm başlatayacağına dair söylemlerinin "ütopik" olduğu konusunda hemfikir.

Balear Adaları Seyahat Acenteleri Birliği (Aviba) Başkanı Francesc Mulet'in İspanyol gazetelerine verdiği demeçte “Haziran ayına kadar umudumuz yok" diyor. Durum düzelmedikçe, kısıtlamaların ve kontrollerin sıkılaştırılması gerekecektir“ dedi.

İspanyol otelciler yeni süreçte turizmin kendisini çok daha sürdürülebilir şekilde konumlandırmasını, yeni konseptler geliştirerek, bunları pazarda konumlandırması gerektiğine vurgu yapıyor.

Sadece eko veya yeşil gıda değil, özelikle denizlerde yüzen plastikten kaçınmak ve daha az enerji kullanmak ve daha az CO2 üretmek için yeni yaklaşımların icraatına başlamak ve bu çalışmaları ile ilgili olarak hem müşteriler hemde seyahat acentaları ile iletişime geçmek istiyorlar. (Tourexpi)

Resim: © Public domain


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,