DER Touristik, Aldiana Club Resorts hisselerinin yüzde ellisini aldı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
DER Touristik, Aldiana Club Resorts hisselerinin yüzde ellisini aldı
Dün Premium Kulüp tatil sunan Aldiana Club Resorts´un yarısını aldığını bildiren DER Touristik´in CEO´su Sören Hartmann, “bu, bizim için son derece tamamlayıcı bir unsur” dedi.
DER Touristik, Aldiana Club Resorts hisselerinin yüzde ellisini aldı

DER Touristik ile İsviçreli LMEY Investments AG arasında imzalanan anlaşmaya göre oluşan ortak şirkette her iki paydaşın hisselerin yüzde ellisine sahip olacak.

Bu konuda yorum yapan DER Touristik CEO´su Sören Hartmann, “Aldiana bizim için çok iyi tamamlayıcı bir unsur, çünkü lüks tatil klubü sektöründe de büyümek istiyoruz” dedi ve “4 ve 5 yıldızlı otel markamız Sentido ve 3 ve 4 yıldızlı aile klubümüz Calimera yeni ortak olduğumuz Aldiana ile güzel bir şekilde tamamlanacaktır. Aldiana yeni açılan tatil köyleri ile büyümek istiyor. Buna biz güçlü dağıtım sistemimizle güzel bir destek sunabileceğiz” diye konuştu.

REWE Grubun seyahat sektöründeki yatırımı olan DER Touristik şu anda “güçlü markaların çatısı olarak” 16 Avrupa ülkelerinde faaliyet göstererek o ülkeden gelen turistleri dünyanın neredeyse her ülkesini götürüyor.

Yeni ortak olduğu Aldiana ise, dünyadaki lider tatil klubü şirketlerinden biri olup Yunanistan, İtalya, Avusturya, İspanya, Tunus ve Kıbrıs´ta toplam 10 tesis işletmekte. Herşey dahil konseptinin yanısıra spor, wellness, profesyonel çocuk kulübü ve çeşitli etkinlikler sunan Aldiana´nın gurme sunumları ve hizmet kalitesi çok yüksek sayılır.
Resim: DER Touristik

Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,