TUI koronavirüsten dolayı tüm operasyonel faaliyetlerinin büyük çoğunluğunu durduruyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
TUI koronavirüsten dolayı tüm operasyonel faaliyetlerinin büyük çoğunluğunu durduruyor
2020 ticari yıl ile ilgili öngörü iptal edildi / Devlet garantisi başvuru yapılacak.
TUI koronavirüsten dolayı tüm operasyonel faaliyetlerinin büyük çoğunluğunu durduruyor

Koronavirüsten dolayı neredeyse bütün operasyonel faaliyetlerini durdurduğunu bildiren TUI, çeşitli ülkelerin hükümetleri tarafından açıklanan şartlara uyarak paket turu, cruise trip ve otel işletmeleri dahil olmak üzere tüm operasyonel faaliyetlerinin büyük çoğunluğuna geçici olarak ara vermeye karar verdi.

Konu ile ilgili bir basın bildirisini paylaşan TUI, şunları açıkladı: „TUI bu karar ile tüm dünyadaki hükümetlerin Covid-19 virüsünün daha yavaş yayılması doğrultusunda verilen cabalara katkıda bulunmak istiyor.

Bu durum ile karşı karşıya gelen yönetim kurulu, 11 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan 2020 ticaret yılı ile ilgili öngörüyü geri çekmeye ve son derece değişken durumdan dolayı yeni bir öngörüyü de yayınlamamaya karar verdi.

Covid-19 virüsünün emsalsiz etkilerinden dolayı TUI, durumu sürekli olarak her gün yeniden değerlendiriyor ve müşterilerinin, iş arkadaşlarının ve hissedarların çıkarlarını korumak için mevcut olan tüm olanakları gözden geçiriyor.

TUI Holding´in toplam 1.4 milyar Euro likit kaynaklar ve kredi olanakları mevcut. Bu kaynakları korumak için etkili ve sert tasarruf önlemleri almaktayız. Bunun yanısıra normal operasyonel faaliyetlerin yeniden başlayacağı zamana kadar devlet garantisi için başvuru yapacağız.“ (Tourexpi)

Resim: TUI Grubu


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,