Kamboçya’dan turistlere çağrı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Kamboçya’dan turistlere çağrı
“Lütfen iptal etmeyin!“
Kamboçya’dan turistlere çağrı

Kamboçya, uluslararası turistlerden Covid-19 nedeniyle ülkeye seyahatlerini iptal etmemelerini, ancak ülkedeyken güvenlik kurallarına uymalarını istedi. Medyada çıkan haberlere göre turizm bakanlığı turistler için Khmer, İngilizce, Mandarin, Japonca, Tayca ve Fransızca dillerinde sekiz maddelik bir kullanım kılavuzu yayınladı.

Başkanlık yetkilileri “Lütfen Kamboçya seyahatinizi iptal etmeyin, varış noktanızı ertelemeyi veya değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Bilet ve rezervasyon ücretlerinden feragat eden ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yeniden rezervasyon politikası sunan birçok havayolu ve otelimiz var ”dedi.

Kamboçya’nın Covid-19 salgını nedeniyle yaklaşık 5 milyar dolar turizm geliri kaybettiği hesaplanıyor

Bakanlık sözcüsü Top Sopheak, “Yabancılar Kamboçya'ya gelmek için önceden rezervasyon yaptırmışlarsa ancak Covid-19 nedeniyle buraya gelemiyorlarsa seyahatlerini iptal etmemelerini rica ediyoruz. Lütfen dünya kapılarını açana kadar seyahatlerinizi erteleyin. Lütfen güvenli bir turizm merkezi olarak Kamboçya'yı ziyaret edin. "

Bakanlık, turistleri Kamboçya hakkındaki olumlu deneyimlerini paylaşmaya da çağırdı.

Resim: © AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,