Emirates Havayolları Mart´tan bu yana müşterilerine 1.4 milyar dolar geri ödeme yaptı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Emirates Havayolları Mart´tan bu yana müşterilerine 1.4 milyar dolar geri ödeme yaptı
Mart ayından bu yana 1.4 milyondan fazla para geri ödeme başvurusunu sonuçlandıran Emirates Airlines, böylece eline geçen tüm başvurularının yüzde doksanını halletti.
Emirates Havayolları Mart´tan bu yana müşterilerine 1.4 milyar dolar geri ödeme yaptı

Mart´tan bu yana müşterilerine toplam 1.4 milyar dolarlık geri ödeme yaptığını bir basın bildirisi ile açıklayan Emirates Airlines, tüm dünyadan kendilerine yönelten başvurularının çoğunu hallederek ancak bir kısmının elle yapılması gerektiği için henüz çözüme kavuşturulmadığını dile getirdi.

„Müşterimlerimiz için her geciken başvurunun sıkıntı yarattığının bilincindeyiz“ diyen Emirates Airlines´in şefi Sir Tim Clark, „O yüzden başvurularını bir an önce halletmek için konsantre olup, pandemi dolayısıyla ortaya çıkan bu borçlarımızı biran önce ortadan kaldırmaya caba gösteriyoruz“ diye konuştu.

Vakaların çoğunun basit olup kolayca halledilebildiğini söyleyen Sir Tim Clark, „ne var ki bazı vakalar daha komplike oldukları için ekibimizce hemen çözüme kavuşturulamıyor ve elle kontrol edilerek işlenmek zorundadır. Müşterilermize sabır ve anlayış gösterdikleri için müteşekkiriz“ dedi.

Emirates şimdi yeniden tüm dünyada bulunan toplam 80 farklı havalimanına uçmaya başladı.

Resim: Emirates Airlines


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,