ABD: Hristiyan Havayolları uçmaya başlıyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
ABD: Hristiyan Havayolları uçmaya başlıyor
Yıllar içinde birkaç dini havayolunun ortaya çıktığını gördük. Neredeyse hepsi başarısız oldu.
ABD: Hristiyan Havayolları uçmaya başlıyor

Bazı dini havayolu şirketlerini görmüş olsak da, henüz Hristiyan birini görmedik. Yaklaşık iki yıl önce, 2018'in sonlarında, dünyanın ilk Hıristiyan havayolunun planları açıklandı ve bu artık gerçeğe dönüşmeye daha yakın gibi görünüyor.

ABD’de Christian havayolu düzenli operasyonlara başlamak istiyor.

Şirketin CEO'suna göre, bu havayolu şirketinin arkasında Tanrı var.

Önümüzdeki yıl cennet gibi bir havayolu bulutların üzerinde uçacak.

2018'de dünyanın ilk Hıristiyan havayolu olan Judah 1 için "Elleriniz, Tanrı'nın Sevgisi, Kanatlarımız" sloganıyla planlar ortaya çıktı. Şirketin hedefi, "olabildiğince çok sayıda farklı kilise çalışanını ve misyon organizasyonunu taşımak.

Kna'ya göre şirket, evanjelik rahip ve pilot Everett Aaron tarafından 2011 yılında kurulmuştu ve ilk yıllarda misyonerleri taşıyan daha küçük uçaklarla donatılmıştı.

Ancak şimdi, FAA'dan tarifeli bir havayolu lisansı olan Aaron, daha büyük uçaklar eklemek istiyor. Filoda hazır bulunan Boeing 767-200 ER’in yanında başka büyük gövdeli uçaklarda eklenecek .

Ayrıca, "Judah 1" kendi web sitesine göre başka üç uçağa daha sahip: bir Westwind I, bir Cessna ve bir McDonnell Douglas MD-83.

Aaron'a göre, Havayolu Judah 1'in ilahi bir misyonu bile var: şimdi İlk planda misyonerleri ve özellikle gerektiğinde yardım malzemelerini taşıyacak. (Tourexpi)

Resim: AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,