Marriott, direkt rezervasyonlar için seyahat sigortası seçeneğini başlattı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Marriott, direkt rezervasyonlar için seyahat sigortası seçeneğini başlattı
Marriott ABD'li misafirlere yurt içi ve yurt dışı konaklamalar için kusursuz bir seyahat sigortası rezervasyonu yaptırma imkanı sunuyor.
Marriott, direkt rezervasyonlar için seyahat sigortası seçeneğini başlattı

Allianz Partners işbirliği ile Marriott.com ve Marriott Bonvoy mobil uygulamasının iOS sürümü üzerinden rezervasyon yapılabiliyor.

Bireylere yönelik tipik seyahat sigortasından farklı olarak, Marriott için geliştirilen Allianz Global Assistance çok daha kapsamlı olarak sigorta hizmeti sunuyor. Müşterinin arkadaşları veya aile fertleri dahil olmak üzere odada kalan herkes sigortalanabiliyor. Ayrıca uçak bileti, sigorta kapsamındaki seyahat gecikmeleri sırasında yapılan harcamalar ve tıbbi tedavi gibi önceden ödenmiş, iade edilmeyen harcamalar için geri ödeme sağlanıyor.

Marriott misafirlerine sunulan sigorta planı kapsamında bir hastalık, yaralanma ve daha fazlası nedeniyle uygun seyahat iptal masrafları için koruma içeriyor.

Satın alınan plana bağlı olarak, yolculuk esnasında sigorta kapsamındaki acil tıbbi bakım masrafları ve geciken veya kaybolan bagaj veya kişisel eşyaların tazminatı da karşılanıyor.

Çok geniş kapsamlı sigorta ayrıca planlanan turlar, etkinlikler ve eğlence ve spor biletleri gibi ön ödemeli, iade edilmeyen diğer seyahat masraflarını da kapsayabiliyor.

Marriott International Müşteri Deneyimi, Sadakat ve Yeni Girişimler Küresel Yetkilisi Peggy Roe, yaptığı açıklamada, “Allianz Partners ile birlikte, misafirlerimize seyahat ederken gönül rahatlığı sağlamak için yenilikçi yollar tasarlıyoruz" dedi. (Tourexpi)

Resim: © Marriott


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,