Bir zamanlar dünyanın en hızlı büyüyen turizmi grubuydu - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Bir zamanlar dünyanın en hızlı büyüyen turizmi grubuydu
Bir zamanlar en hızlı büyüyen ve dünyanın dört köşesinde farklı şirketleri satın alan veya ortak olan HNA grubu Çin’de ülkenin en büyük kurumsal borç yığınlarından birini bıraktı.
Bir zamanlar dünyanın en hızlı büyüyen turizmi grubuydu

Merkezi Haikou, Hainan, Çin'de bulunan ve bir Çin holdingi olan HNA Group Co., Ltd., 2000 yılında kurulmuş olup, havacılık, emlak, finansal hizmetler, turizm, lojistik ve daha fazlasını içeren çok sayıda sektörde faaliyet gösterdi. Grand China Air'in ortağı oldu ve Hilton Worldwide'ın yüzde 25 hisselerini ele geçirdi.

2021'de şirket, borç yeniden yapılandırma çabalarının başarısız olmasının ardından HNA süpriz bir şekilde iflas etti.

Yıllarca herkesin “bize de ortak ol!” diyerek peşinden koştuğu HNA'nın destansı düşüşüne geçti.

Yeniden yapılandırma tamamlandığında, HNA ve havayolları, havaalanları, gemi imalatı, otel, finansal hizmetler veren 320 şirket bağımsız operasyon verecek. (Tourexpi)

Resim: © HNA Grubu


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,