Washington DC destinasyonu seyahat acentası çalışanlarına moral verecek - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Washington DC destinasyonu seyahat acentası çalışanlarına moral verecek
Tüm seyahat acentası çalışanlarına ve turizmcilere moral vermek isteyen Destination DC, herkesi sanal bir dans partisine davet ediyor.
Washington DC destinasyonu seyahat acentası çalışanlarına moral verecek

Herkesin home office olsun, hareketsizlik olsun, can sıkıntısı olsun bin bir şekilde korona pandemisinden çektiğini bilen ABD başkenti Vaşington´un turizm ofisi Destination DC, kapanmanın etkilerinden kurtulmak için herkesi 2 Mart 2021 gününde düzenlenecek bir „dans partisine“ katılmak üzere davet ediyor.

Yurtdışından katilan seyahat acentası çalışanları ve diğer turizm uzmanları bir saat boyunca Vaşington´un ünlü DJ Neekola´nın derleyeceği ritimlere ve profesyonel bir fitnes uzmanın da katılımı ile eğlenebilecek.

Destination DC tarafından düzelenen ücretsiz katılımlı dans partisi 2 Mart 2021 günü Almanya saati 14 ile 15 arasında yer alacak. Katilmak isteyenler şu link ile kaydını yapabilir: https://cvent.me/gR3eqN.

Çekiliş de var!

Yurtdışından katılanlar katılarak bir çekilişe de dahil olabilecek. Bunun için sadece dans partisi sırasında bir selfie veya kısa bir videoyu çekip bunu en geç 8 Mart tarihine kadar crusa@claasen.deadresine göndermeleri gerek. Çekilişe katılanların „ilginç bir sürpriz paketi“ kazanma şansları olacak.

Resim: © Destination DC


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,