Yunanistan’ın gözü Suudi Arabistan’da - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Yunanistan’ın gözü Suudi Arabistan’da
Yunanistan Suudi Arabistan ilişkileri altın çağını yaşıyor.
Yunanistan’ın gözü Suudi Arabistan’da

Yunanistan Başbakanı Kyriakos Mitsotakis, Suudi Arabistan'a yaptığı resmi ziyarette yatırım ve turizm alanlarında ikili işbirliğini geliştirmek için Yunanistan’ın hazır olduğunu vurguladı.

Yunanistan'a yatırım yapmak isteyen Suudi iş adamları ve Suudi Arabistan merkezli Yunan girişimcilerle de bir araya gelen Mitsotakis Suudi Arabistan’ın turizm hamlesini desteklediğini söyledi.

Suudi Arabistan ziyareti kapsamında Riyad'da düzenlenen "Geleceğin Yatırım Girişimi" konferansına katılan Mitsotakis, Yunanistan'ın Kovid-19' sürecinde eşi görülmemiş koşullar altında çok çalıştığını söyledi.

Geleceğin en lider sektörlerinden birinin turizm olduğunu ve daha da yüksek standartlarda konaklama tesislerinin yaratılmasına katkıda bulunacak küresel yatırımcıları cezbettiğini söyledi. Mitsotakis, bu doğrultuda Yunanistan'ın bilgi birikimini paylaşabileceğini ve Suudi Arabistan'ın misafirperverlik alanında “büyük şeyler” başarabileceğini söyledi.

“Bu nedenle, çeşitli yatırım türlerinde beklentilerini araştıran Suudi Arabistan ile bilgi birikimimizi paylaşabileceğimiz turizm gibi başka bir olası işbirliği alanı var”

Resim: © AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,