Yunanistan WTM’den istediğini aldı ve 600 bin yeni koltuk bağladı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Yunanistan WTM’den istediğini aldı ve 600 bin yeni koltuk bağladı
WTM’de ibre Yunanistan’a döndü: Birleşik Krallık’taki havayolu şirketleri ve tur operatörleri Yunanistan'a güvenoyu veriyor.
Yunanistan WTM’den istediğini aldı ve 600 bin yeni koltuk bağladı

Yunanistan Turizm Bakanı Vassilis Kikilias WTM Londra’da çok mutlu anlar yaşıyor. Yunan bakan büyük bir öz güvenle Londra'dan yaptığı açıklamada, “İngiliz seyahat grubu Jet2'nin (Jet2.com & Jet2holidays) 2022'de Yunanistan için koltuk sayısını 600.000 artırmayı kabul ettiğini söyledi.

Turizm bakanı Kikilias, Jet2 & Jet2holidays CEO'su Steve Heapy ile görüştükten sonra basına “ülkemiz için 600 bin koltuk daha eklendi!” diye duyurdu.

Bu anlaşma kapsamında 2022'de Jet2.com, 10 İngiliz havaalanından 15 Yunan havaalanına toplam 1.44 milyon koltuk sunacak. Ayrıca Birmingham ve Manchester'dan Atina'ya haftada iki uçuş ekleyecek. Toplamda şirket, Yunanistan destinasyonlarına haftada 270 uçuş gerçekleştirecek.

Yunan bakanın neşesi yerinde: 2021 sonuçlarına göre çok olumlu bir netice, ayrıca 2022 için İngiliz havayolları ve tur operatörlerinden olumlu geri bildirimlerine var.

Kikilias, Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü Genel Sekreteri Dimitris Fragakis ile Jet2.com'daki üst düzey yöneticilerin katılımını içeren toplantının ardından, "2022-2023 kışında belirli destinasyonları açık tutmak için görüşmelerde bulunuyoruz, Birleşik Krallık havayolları ve tur operatörleri Yunanistan'a güvenoyu veriyor" dedi.

Resim: © AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,