WTM Londra’nın yeni turizm manifestosunu buradan indirin - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
WTM Londra’nın yeni turizm manifestosunu buradan indirin
WTM London, dünya çapında daha güvenli, daha akıllı ve daha yeşil bir seyahat ve turizm için mevcut ve gelecekteki zorluklarımıza yönelik somut çözümlerle politika üreten siyasilere rehberlik etmeyi amaçlayan bir rapor olan WTM Manifestosu'nu yayımlandı.
WTM Londra’nın yeni turizm manifestosunu buradan indirin

UNWTO ve WTTC'nin ve araştırma ortakları Tourism Economics ve Space Global Strategy'nin desteğiyle gelecek on yıl için bir manifesto üretmek için bakanlar, kilit kuruluşlar, önde gelen işletmeler ve en iyi akademisyenler işbirliği yaptı.

Heathrow, TUI Group, Radisson Hotel Group, ABTA, UKInbound, Iberostar liderlerinin yanı sıra İngiltere, Yunanistan turizm bakanları da dahil olmak üzere turizm endüstrisinden 200'den fazla uluslararası lider (kamu ve özel sektör) bu sürece katıldı.

Aşağıdaki linkten WTM Manifesto'sunu indirerek, kamu ve özel sektörün COVID-19 sonrası daha iyi bir seyahat ve turizm sektörü oluşması için nasıl hareket edip birlikte çalışabileceğini anlayacaksınız.

https://www.wtm.com/content/dam/sitebuilder/rxuk/wtmkt/documents/WTM_Manifesto-For-A-Safer-Greener-and-Smarter-Tourism.pdf.coredownload.068265351.pdf(Tourexpi)

Resim: © AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,