SunExpress: ‘Türkiye tatili geri geliyor!’ - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
SunExpress: ‘Türkiye tatili geri geliyor!’
Almanlara seslenen SunExpress, 2021 yaz dönemi için Almanya ile Türkiya arasında sekiz yeni bağlantı açıkladı.
SunExpress: ‘Türkiye tatili geri geliyor!’

Ortak Alman-Türk şirketi SunExpress, bu yaz için iyi tatil sinyalleri vermeye başladı ve 2021 yaz döneminde sekiz yeni Almanya-Türkiye bağlantısı getireceğini açıkladı. Nisan başından başlayarak Ekim sonuna kadar geçerli olan uçuş planına göre SunExpress haftada 300 kalkış yaparak Almanya, Avusturya ve İsviçre´den güneşli ülkelere gideceğini bildirdi.

Bu doğrultuda Almanca basın bildirisi yayınlayan SunExpress Almanya´da bulunan toplam 14 havalimanından uçak kaldıracak. “Hepimiz güneş ve dinlenme istiyoruz” diyen SunExpress CEO´su Max Kownatzki, “Türkiye geçen sene korona döneminde bile misafirlerine güvenli ve sağlıklı bir tatil sunabildiğini kanıtladı” diye konuştu.

Almanya´da bulunan 14 havalimanından kalkacak olan SunExpress Nisan ayından itibaren İsviçre´nin de 3 havalimanından ve Avusturya´nın başkenti Viyana´dan da uçacak. Almanya´dan beş yeni bağlantı getirecek olan SunExpress, 2021 yılında ilk defa Eskişehir´e ve Hatay´a da uçacak.

Viyana´dan Bodrum´a uçacak olan Sunexpress ayrıca İsviçre´deki uçuş sayısını arttıracak ve Genf´ten İzmir ve Antalya´ya gideceğini bildirdi. (Tourexpi)

Resim: © SunExpress


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,