Son Dakika 2: Alman Turizm devi Wagner uçak kazasında öldü - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Son Dakika 2: Alman Turizm devi Wagner uçak kazasında öldü
Avrupa ve Alman turizm sektörü yata: Avrupa’nın en büyük online tur operatörleri grubu arasında gösterilen Unister grubunun kurucusu ve CEO’su 38 yaşındaki Thomas Wagner bir uçak kazasında hayatını kaybetti.
Son Dakika 2: Alman Turizm devi Wagner uçak kazasında öldü

 

Fluege.de ve ab-in-den-urlaub.de gibi 40’ın üzerinde online tur operatörü şirketini bünyesinde bulunduran Unister grubunun patronu genç Thomas Wagner, İtalya’nın Venedik kentinden Almanya’nın Leipzig kentine doğru Piper 32 tipi küçük yolcu uçağıyla yola çıkmıştı.

 

Gelen bilgilere göre uçak Slovenya’nın dağlık bölgesinde yere çakıldı. Slovenya polis yetkililerine göre uçakta bulunan 4 yolcu da Alman uyrukluydu. Yolculardan birisi ise Unister patronu Thomas Wagner olarak bildirildi.

 

Online tur operatörlüğüne 2002 yılında başlayan Wagner, bu alanda hem Almanya’nın hem de Avrupa’nın öncüsü sayılıyor.

 

Geçen yıl 500 milyon Euro ciro sağlayan Unister grubunun 1.200 çalışanı bulunuyor.

 

 

 

 

MP

 
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,