Robbie Williams şimdi turizmde de yerini alıyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Robbie Williams şimdi turizmde de yerini alıyor
İngiltere’nin ortasında küçük bir kent, Robbie Williams’ın 40ıncı doğum gününe büyük bir hediye hazırladı. Üç sokak ünlü şarkıcının parçaların adını taşıyacak. Bir de kentin ünlü çocuğunun turizmde yer almasını sağlıyor.
Robbie Williams şimdi turizmde de yerini alıyor

Stoke-on-Trent kenti artık ünlü bir tura sahip. Robbie Williams’ın 13 Şubat’taki 40ıncı doğum gününe “Robbie Williams Tourist Trail” yani Robbie Williams Turist Turu’na başladı. Popstarın doğduğu yerden gittiği okula kadar ünlü İngiliz şarkıcının hayatından birçok yeri kapsıyor. Bunun dışında Stoke-on-Trent kentindeki üç sokak ünlü şarkıcının şarkı isimlerini taşıyacak. Robbie Williams ister istemez artık turizme adım atmış oluyor.

 

Spiegel online’de yer alan haberde uzun yıllardır Los Angeles’te yaşayan şarkıcı Stoke-on-Trent’i hiç ummadıkları bir üne kavuşturabilecek. Bugüne dek dünyanın seramik başkenti olarak kendini tanıtan şehirde artık Robbie Williams’ın sayesinde turist gelirini artırmayı hedefliyor.  “Robbie Williams Tourist Trail” The Sentinel adlı bölgesel gazete, Stoke-on-Trent kenti ile Robbie Williams’ın himayecisi olduğu çocuk hastanesinin iş birliğiyle tasarlandı.

 

Tur onbir noktadan oluşuyor. Robbie Williams’ın oturduğu evler, gittiği okullar, ilk tiyatroculuk deneyimi kazandığı sahne, ailesinin barı ve hisseleri olduğu yerel futbol takımının antreman sahası da bulunuyor.

 

Habere göre iki ay boyunca mültimedya sergisi de Stoke-on-Trent’te Robbie Williams’ı odak konusu yapacak. Tüm bunlar yetmezmiş gibi 13 Şubat resmi “Robbie Day” yani Robbie Williams günü olarak ilan edildi. Konserler, pazarlar, sergiler, bir de üç sokak adının değişmesi; “Angels Way”, “Candy Lane” ve “Supreme Street”.

 

Robbie Williams blogunda kutlamalara katılmayacağını şimdiden yazdı. Onun niçin yapılan düzenlemeler ve kutlamalar gurur duymasına neden oluyorsa da tuhaf bir his de verdiğini belirtiyor. Sanki tüm bunlar başka biri, daha ünlü ve bunları daha fazla hak eden biri için yapılıyormuş. (RR)
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,