MSC Cruises 24 Ocak´ta Akdeniz cruiselarına başlayacak - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
MSC Cruises 24 Ocak´ta Akdeniz cruiselarına başlayacak
Noel ve Yeni Yıl döneminde cruise programına ara vermek zorunda kalan MSC Cruises, 24 Ocak´ta İtalya´daki Genua kenti kalkışlı haftalık turlarına devam edecek.
MSC Cruises 24 Ocak´ta Akdeniz cruiselarına başlayacak

MSC Grandiosa gemisi ile yapılması öngörülen 10 ve 17 Ocak tarihli gemi turlarını iptal etmek zorunda olduğunu açıklayan MSC Cruises, bunu İtalya hükümetinin getirdiği yeni kısıtlama kararlarından dolayı yapmak zorunda olduklarını belirterek, 24 Ocak´tan itibaren turlarına yeniden başlamak istediklerini ekledi.

MSC Cruises şirketinin en yeni ve büyük gemisi olan MSC Grandiosa, 24 Ocak´tan sonra her Pazar günü Genua´dan kalkarak, sırası ile Civitavecchia, Napoli ve Palermo´ya uğrayarak Malta Adası´ndaki Valletta´ya gidecek. Bu programa 21 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek gemi, daha sonra Batı Akdeniz bölgesinde kalarak kruvaziyer şirketinin yaz programına dahil olacak.

Aynı zamanda 14 Şubat tarihinde yeniden turlarına başlayacak olan MSC Magnifica, yine Genua´dan kalkarak misafirlerine 11 gün süren ve İtalya, Yunanistan ve Malta´ya uğrayan turlar sunacak.

Resim: © MSC Cruises


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,