Mayorka´da dünyanın en lüks tedavi merkezlerinden biri faaliyete başladı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Mayorka´da dünyanın en lüks tedavi merkezlerinden biri faaliyete başladı
En lüks tıbbi rehabilitasyon, madde bağımlılığı tedavisi, en yüksek seviyede özel alan koruması gibi önemli özelliklere sahip olan THE BALANCE, bazı sağlık sorunlarının dikkati çekmeden tedavi etmesini sağlayan en önemli merkezlerden biri.
Mayorka´da dünyanın en lüks tedavi merkezlerinden biri faaliyete başladı

Yıllardan beri Zürih, Londra ve Mayorka´da en üst kaliteli rehabilitasyon tedadivisi sunan sağlık şirketi, şimdi de Llucmajor´da 240 bin metrekarelik bir arazida „THE BALANCE“ adlı terapi merkezini açtı ve bununla birlikte Mayorka Adası´na yeni bir değer kazandırdı.

THE BALANCE´ın bütünsel tedavi yöntemi dünyadaki en önemli CEO´lar, milyarderler, ama aynı zamanda da krallık aileleri ve Hollywood yıldızları tarafından tercih edilen bir yöntem olduğu gibi THE BALANCE tarafından özenle sağlanan özel alanı koruma önlemleri onun tercih edilmesine sebep olmakta.

Tedavi gören kişiler tedavi süresince en iyi konforu yaşayarak lüks villalarda kendi doktorları, butleri, aşçısı, şoförü ve diğer personel tarafından bakılmakta.

Palma de Mallorca havalimanından sadece 15 dakika uzak bir yerde bulunan THE BALANCE merkezinde Campo Gran Finca 1 ve Campo Gran Finca 2 adlı iki lüks villa, 400 metrekarelik alanda ve özel yüzme havuzu ile misafirlerini bekliyor. Dışarıda tipik Mayorka Fincası havasını sunan villaların içi en modern teknik ile donatılmış olup en yüksek beklentileri yerine getirebilecek durumda.

Tedavi gören kişiler genelde alkol, madde bağımlılığı, oyun veya seks bağımlılığı, burnout, depresiyon, yemek bozuklukları ve diğer psikosomatik hastalıklardan muzdarıp olan kişilerdir. (Tourexpi)

Resim: © THE BALANCE


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,