Loti, Yeni Ofisinin Açılışında Moskova’da Acenteleri İle Bir Araya Geldi - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Loti, Yeni Ofisinin Açılışında Moskova’da Acenteleri İle Bir Araya Geldi
Sektörde ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Loti, Moskova’da yeni ofisinin açılışını 30 Eylül’de özel bir etkinlikle gerçekleştirdi. Ofis açılışında Loti’nin faaliyetleri ile ilgili son gelişmeler acentelerle paylaşılırken, sağlıklı yaşam konusunda eğitimlere, spor etkinliklerine ve akşam yemeği gibi çeşitli aktivitelere de yer verildi.
Loti, Yeni Ofisinin Açılışında Moskova’da Acenteleri İle Bir Araya Geldi

En yüksek satış hacmine sahip 35 acentenin katılım gösterdiği etkinlikte, Loti sektörde fark yaratacak iş hedeflerini ve misyonunu paylaştı, acentelerin soruları yanıtlanarak işbirliği ve daha güçlü ilişkiler kurma fırsatı yakalandı. Etkinlik programının devamında ofiste sağlıklı yaşam konusunda uzman eğitmenler tarafından verilen tavsiyeler dinlendi, öğleden sonra da büyük bir spor merkezinde acentelerin katılımıyla spor etkinliği düzenlendi. Gün sonunda, spor kompleksi içinde yer alan lüks bir restoranda acentelere akşam yemeği verilirken, Loti Ceo’su Aydın Yaşayacak acentelere iş birlikleri konusunda teşekkürlerini iletti. Bu etkinlik sayesinde şirket yetkilileri acentelerle daha sıkı ilişkiler kurma fırsatı yakaladı.

Ofis açılış etkinliği, Loti’nin misyonunu desteklemekle birlikte, acentelerle daha güçlü bir işbirliği oluşturulması yönünde önemli bir adım olarak öne çıktı. (Tourexpi)


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
Web sitemiz tüm desktop, tablet ve mobil cihazlarda çalışmaktadır.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,