Katar: 2022 Dünya Kupası için muhteşem yeni otel açılışları - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Katar: 2022 Dünya Kupası için muhteşem yeni otel açılışları
Katar'da şu anda 100'den fazla otel yapım aşamasında. 40'tan fazlası 2022 FIFA Dünya Kupası'na yetişecek.
Katar: 2022 Dünya Kupası için muhteşem yeni otel açılışları

Katar'da gerçekleştirilecek 2022 FIFA Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ile Katar Proje ve Miras Yüksek Komitesi iş birliğiyle, Doha'nın sahil şeridinde kurulan Dünya Kupası geri sayım saati törenle açıldı.

Törene, Katar Olimpiyat Komitesi Başkanı Şeyh Cuan bin Hamed bin Halife Al Sani ve FIFA Başkanı Gianni Infantino katıldı.

Dünya Kupasının altyapı projelerinden sorumlu Proje ve Miras Yüksek Komitesi tarafından yapılan yazılı açıklamada ise 2021 FIFA Arap Kupası karşılaşmalarının oynanacağı 8 stadyumda çalışmaların tamamlandığı ifade edildi.

Katar turizmcileri büyük bir heyecanla 2022’yi bekliyor.

Katar Arab Körfezinde yeni bir destinasyon olarak güçleniyor: Katar’da önümüzdeki yıl içersinde muhteşem yeni oteller açılmayı bekliyor. 

Katar’a 2022’de tüm dünyadan en az bir milyon futbolsever gelecek. 

21 Kasım - 18 Aralık 2022 tarihleri ​​arasındaki turnuva boyunca ülkeyi bir milyondan fazla futbol taraftarının ziyaret etmesini bekliyor. Bu talebi karşılamak için çölde kamp yerleri ve limanda bir yolcu gemisi de dahil olmak üzere mevcut tüm konaklama seçenekleri hizmete sunulacak. Toplamda 130.000 oda ile futbol severlere hizmet verilecek.

Daha fazla bilgi için: 

www.visitqatar.qa

Resim: © Rosewood Hotels


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,