İsmi açıklanmayan Amerikalı holding İngiltere ve İspanya´daki eski Thomas Cook çalışanlarını kurtara - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
İsmi açıklanmayan Amerikalı holding İngiltere ve İspanya´daki eski Thomas Cook çalışanlarını kurtara
Özellikle Mayorka adasında işsiz kalan yüzlerce turizm çalışanına yeni umut geldi.
İsmi açıklanmayan Amerikalı holding İngiltere ve İspanya´daki eski Thomas Cook çalışanlarını kurtara

Mallorca Zeitung adlı gazete tarafından yayınlanan habere göre dün, özellikle Mayorka´da Thomas Cook iflasından dolayı işsiz kalan yüzlerce turizmci, beklenmedik bir haberle yeniden ümitlenmeye başladı.

Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (World Travel & Tourism Council, WTTC) başkanı Gloria Guevara, birçok tanınan turizm temsilcisinin de bulunduğu bir akşam yemeğinde, ABD´li büyük bir holdingin İngiltere ve İspanya´da binlerce eski Thomas Cook çalışanını işe almak istediğini belirttiğini söyledi.

ABD´li holdingin ismi henüz belli değil, fakat bu holdingin klasik bir tur operatörü olmadığı halde özellikle İngiltere´de daha şimdiden rezervasyon alanında çalışan büyük sayıda elemanın olduğu öğrenildi.

Gloria Guevara akşam yemeği sırasında verdiği bilgilere göre İspanya´nın turizm müsteşarı Bel Oliver ABD´li holdingin eski Thomas Cook çalışanlarını işe almak isteğinden haberdar olup bu doğrultudaki görüşmeleri sürdürüyor. Guevara, Thomas Cook tarafından işten atılan eski çalışanların yeniden iş bulma şanslarının yüksek olduğunu ifade ederek, turizm branşının da büyümeye devam edeceğinden emin olduğunu sözlerine ekledi.

Orijinal habere link:

https://www.mallorcazeitung.es/lokales/2019/10/08/hoffnung-mallorca-us-konzern-will/71630.html


Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,