Crystal Cruises'ın iki kruvaziyer gemisi Crystal Symphony ve Crystal Serenity´e el konuldu - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Crystal Cruises'ın iki kruvaziyer gemisi Crystal Symphony ve Crystal Serenity´e el konuldu
Crystal Symphony ve Crystal Serenity, geçen ay ana şirket Genting Hong Kong'un iflas koruma başvurularının ardından Bimini'ye bağlanmıştı.
Crystal Cruises'ın iki kruvaziyer gemisi Crystal Symphony ve Crystal Serenity´e el konuldu

Crystal Symphony, ABD'den ve ödenmemiş akaryakıt faturalarında milyonlarca dolarlık suçlamalardan kaçınmak için önce Bimini'ye gitti. Crystal Serenity, Aruba'daki yetkililer tarafından geri çevrildikten sonra Bimini'ye de yön verdi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde haciz edilmeyi önlemek için Bahamalar'a giden iki Genting Hong Kong'a ait Crystal Cruises gemisine yetkililer tarafından el konuldu.

Crystal Symphony ve Crystal Serenity, görünüşe göre ABD mahkemesinin gemilere karşı bekleyen kararından ziyade ödenmemiş faturalar nedeniyle Bahamalar'daki yetkililer tarafından el konuldu.

Crystal Symphony kaptanının mesaj kaydı açıklandı.

"Gemi, ödenmemiş bazı faturalar yüzünden yerel yetkililer tarafından el konuldu. Kulağa ne kadar kötü gelse de, aslında olması oldukça iyi bir şey, yani bazı talihsiz haberler, ama aslında bekleniyordu.”

Gemilerin yolcu taşımadığı ve mürettebat üyelerinin 'iyi bakıldığı' belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre, bir federal yargıç, yakıt faturaları için 4.6 milyon dolar ödemeyen gemiler için tutuklama emri çıkardı.

Crystal'ın kruvaziyer gemilerinin operasyonları baharın sonlarına kadar askıya alındı.

Kruvaziyer hattının diğer gemisi Crystal Endeavour, geçen hafta Arjantin'de 19 gecelik Antarktika seferini sonlandırdı, ancak o zamandan beri hedeflenen varış noktası bir gizem olmaya devam ediyor.

Crystal, çağrı merkezini bir sonraki duyuruya kadar duraklattı. Cruise Line, sitesindeki bir gönderide, ABD ve Kanada'da ikamet eden seyahat acenteleri için iletişim hattı açıldı: salessupport@crystalcruises.com.
Resim: (c) Crystal Cruises

Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,