Coral Travel Ukrayna birinciliği bırakmıyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Coral Travel Ukrayna birinciliği bırakmıyor
2000 yılından beri düzenlenmekte olan ‘№1 Choice of the Year’ ödül töreninin on yedincisi kısa bir süre önce Kiev'deki seçkin Regent Hill'de gerçekleştirildi.
Coral Travel Ukrayna birinciliği bırakmıyor

Yürütülen araştırmanın amacı müşteriler tarafından en kaliteli sayılan, en popüler mal ve hizmetleri belirlemek. Ukrayna'daki turizm sektörünün gelişimine yaptığı katkılar ve verdiği üstün hizmet ile bu sene de ‘№1 Choice of the Year’ ödülüne layık görülen Coral Travel Ukrayna, bu unvanı üst üste iki yıl kazanmış oldu. 

‘№1 Choice of the Year’ araştırması, tanınmış uluslararası araştırma şirketi Kantar TNS tarafından, ürünün piyasadaki konumunun kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinden oluşan özel bir yöntemle yürütülmektedir. Müşterilerin tercihleri, uzmanlar konseyinin değerlendirmesi, başta gelen reklam ve kreatif ajanslarının temsilcilerinin değerlendirmeleri ve jüri heyetiyle organizasyon komitesinin düşüncelerinin toplamı, toplam skoru oluşturmaktadır.

OTI Holding’in bir iştiraki olan ve pek çok rakibi arasından sıyrılarak, "Yılın Tur Operatörü" unvanını kazanan Coral Travel Ukrayna, 2008 yılında faaliyete geçmiş olup, bugün ülkenin turizm piyasasının liderlerinden biridir. Müşterilerine 28 ülkede 4.900 otel ve 47 farklı destinasyon alternatifi sunmaktadır. Ukrayna'nın beş şehrinde ofisleri bulunan ve yine Ukrayna'nın 80 şehrinde 290 acenteyle ülkenin en yaygın ve en fazla satış ofisi ile faaliyet gösteren Coral Travel Ukrayna, "Seyahat Acentesi Ağı Coral Travel" ve "Seyahat Acentesi Ağı Coral Elite Service" adlı 2 perakende zinciri içermektedir.

Coral Travel Ukrayna, piyasaya, çeşitli ülkelerde başarıyla yürütülen ‘Sun Family Club’ konseptine dayalı, aile dostu tatil ile benzersiz VIP tatil hizmeti veren ‘Coral Elite Service’ konseptini sunmaktadır. Coral Travel 2017 yılında ‘Coral Family’ kampanyası ile Türkiye’nin en iyi aile destinasyonu olduğunu destekleyen çok geniş kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Reklam kampanyası süresince Ukrayna ‘dan Türkiye’ye  4 kez  basın turu organize etti. Getirilen basın gruplarında Ukrayna’nın en prestijli aile, anne –bebek portallarının  editorleri de yer almıştı.

Coral Travel Ukrayna Direktörü Tataina Prokopenko, ‘Şu an turizmde pazar lideri markalardan biri olmak ve üst üste iki yil  birincilikle ödüllendirilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Her yıl  toplam satışımızın içindeki çocuklu aile  sayısı artıyor. Özellikle en önemli destinasyonumuz  Türkiye’de  ürün seçimini  bu doğrultuda yapıyoruz  ve Sun family Club konsepti ile destekleyerek en iyi aile tatili hizmetini  veriyoruz’ dedi.

Coral Travel markası Ukrayna'nın yanı sıra Polonya, Türkiye, Gürcistan ve Beyaz Rusya'da da temsil edilmektedir.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,