Avusturya´daki otellerin doluluk oranı yüzde yetmişi aştı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Avusturya´daki otellerin doluluk oranı yüzde yetmişi aştı
Avusturya otelleri yurtdışından büyük sayıda rezervasyon almaya başladı.
Avusturya´daki otellerin doluluk oranı yüzde yetmişi aştı

APA haber ajansı tarafından paylaşılan habere göre Avusturya otellerinin doluluk oranı Ağustos ayı için yüzde yetmişi aşmaya başladı. Fakat Avusturya bununla yetmeden 17 milyon Euro´luk bir „yeniden başlama“ kampanyası ile daha da fazla tatilci çekmeyi ümüt ediyor.

Tatillerini Avusturya´da geçirmek kişilerin yüzde yirmibeşi iç turizmden geldiği halde Avusturya özellikle Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Çekya, Polonya ve Macaristan´dan da misafir çekmek için caba sarfediyor ve bu ülkelere yönelik reklam kampanyalarına öncelik veriyor.

Bu konuda bilgi paylaşan Avusturya Turizm Bakanı Elisabetz Köstinger, bunun için en önemli kaynak ülkelerinde „Avusturya Evleri“ diye adlandırılacak merkezler kuracaklarını anlatarak „o evlerdeki amacımız, sinerji yaratmak ve turist çekmek için hem PR kurumumuz ÖW´yi, hem yurtdışı ticaret odalarımızı, hem de elçiliklerimizi de kullanacağız“ açıklanmasında bulundu.

Avusturya hükümetinin bunun için tarihteki en büyük bütçeyi oluşturduğuna dikkati çeken ÖW başkanı Weddig, „Avusturya´mızı yeniden bir tatil ülkesi olarak piyasalarda tanıtmak için kullanabileceğimiz 17 milyon Euro´dan sonbahara kadar çeşitli kampanyalar için yararlanacağız“ dedi.

Resim: © AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,