Yunanistan´da grev ulaşımı felç etti - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Yunanistan´da grev ulaşımı felç etti
Son on kriz yıllarında neredeyse yarıya kadar indirilen emeklilik maaşlarının arttırılmasını isteyen Yunan sendikalar, ülke genelinde geniş çaplı grevlere başladı.
Yunanistan´da grev ulaşımı felç etti

APA haber ajansı tarafından yayınlanan habere göre bugün Yunanistan´da başlatılan grevlerden dolayı ulaşımda büyük aksamalar meydana geldi.

Özellikle kıyı gemi trafiğinin ve toplu taşımacılığın tamamen çöktüğünü bildiren Yunan medyası, Ege´de ve İyonya Denizi´nde bu sabah hiç bir feribotun çalışmadığı bilgisini verdi.

Başkent Atina´da tüm toplu taşıma araçları ve ayrıca demiryollarında da grev yapıldığı için trafik tamamen felç olmuş durumda. İnsanlar özel arabaları ile veya yayan işlerine gitmeye denediler, fakat tıkanan yollarda ilerleyemediler.

Yunanistan´daki sendikalar, son on yıllık kriz döneminde neredeyse yarı yarıya indirilen emeklilik maaşlarının tekrar arttırılmasını istiyor. (Tourexpi)

Resim: AA


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,