Yaroslavl’dan ilk uluslararası sefer Türkiye’ye yapılacak - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Yaroslavl’dan ilk uluslararası sefer Türkiye’ye yapılacak
Yaroslavl’da bulunan Tunoşna uluslararası havalimanından ilk uçak seferinin 2 Haziran’da Türkiye’ye yapılacağı belirtildi.
Yaroslavl’dan ilk uluslararası sefer Türkiye’ye yapılacak

Havalimanı Genel Müdürü Anatoliy Kozlov, ”2 Haziran tarihinde Yaroslavl havalimanından Türkiye’ye düzenlenecek ilk sefere yapılan hazırlıklar konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Geç kalma hakkımız yoktur. Bu konuda Yaroslval Oblastı Hükümeti ile sürekli olarak temastayız” dedi.

Kozlov ayrıca Yaroslavl’dan Anapa, Soçi ve Simferopol istikametlerinde yapılan seferlerin programında değişikliklerin beklenmediğini kaydederek Nisan ayında Yaroslavl-Kazan seferlerine başlayacaklarını bildirdi.

Ayrıca şu an inşa edilmekte olan havalimanının uluslararası terminalinden Ermenistan, Gürcistan ve Orta Asya seferlerine başlanabilecek.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,