Turizm Ve Otelcilik ile Afrika'da Yatırım Fuarı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Turizm Ve Otelcilik ile Afrika'da Yatırım Fuarı
Türkiye'nin Addis Ababa Büyükelçisi Fatih Ulusoy, turizm ve otelcilik sektöründe daha fazla Türk yatırımcıyı Etiyopya'ya çekmek istediklerini belirtti.
Turizm Ve Otelcilik ile Afrika'da Yatırım Fuarı

 

Başkent Addis Ababa'daki Turizm ve Otelcilik ile Afrika'da Yatırım Fuarı'nın açılışında AA muhabirine konuşan Büyükelçi Ulusoy, Türkiye'den dört şirketin fuara katıldığını ifade ederek Etiyopya Cumhurbaşkanı Mulatu Teshome'nin Türk şirketlerinin fuara katılmasını övdüğünü ve Türk iş adamlarını Etiyopya'ya yatırım konusunda cesaretlendirdiğini kaydetti.

 

Büyükelçi Ulusoy, Türkiye'nin turizm ve otelcilik sektöründe daha fazla Türk yatırımcıyı Etiyopya'ya çekmek istediğini vurguladı.

 

Cumhurbaşkanı Teshome de açılışta yaptığı konuşmada, hükümetin turizme büyük önem verdiğini ve bu sektörün gelişmesi için yabancı katılımcıların tecrübelerinden istifade edeceğini belirtti.

 

11 Haziran'a kadar açık olacak fuara, Türkiye, Çin, ABD, Japonya, Hindistan ve Afrika ülkelerinden şirketler katılıyor.

 

 

 

 

MP
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,