TUI yakında İtalya'daki tur operatörü faaliyetlerini durduracak - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
TUI yakında İtalya'daki tur operatörü faaliyetlerini durduracak
TUI, İtalyan çalışanlarına gönderilen bir mektupla, çizmedeki tur operatörü faaliyetlerinin 15 Mart 2020'den itibaren sona ereceğini açıkladı ve bu kararını çeşitli İtalyan haber sitelerine bildirdi.
TUI yakında İtalya'daki tur operatörü faaliyetlerini durduracak

"Parma Press24" ve "L'agenzia di Viaggi" gazetelerine göre, TUI Italia genel müdürü çalışanlara operasyonların 15 Mart 2020'den iitibaren sona ereceğini bildiren bir mektubu iletti.

Tui Grubu çeşitli ülkelerdeki tur operatörlerinin faaliyetlerinin daha uyumlu ve standart hale getirmek istiyor. 

Alman devi, I Viaggi del Turchese'nin şirketinin satın alınmasıyla 2016 yılında İtalya'ya yerleşmişti. 50 çalışanı ile 55 milyon Avro ciro gerçekleştiren TUI kendi aldığı karar ile İtalya'daki Tour Operatörü faaliyetlerine son veriyor. (Tourexpi)

Resim: © TUI Group


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,