TUI, Çindeki seyahat satışlarına başladı - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
TUI, Çindeki seyahat satışlarına başladı
Çinde yeniden operatif faaliyetlerine başlayan yurtiçi tatil satışlarına başladı.
TUI, Çindeki seyahat satışlarına başladı

TUI´nin Çindeki alt şirketi seyahat ve tatil satışlarının tümünü durdurmak zorunda kaldıktan üç ay sonra „TUI Selection“ adı altında özellikle dağlara ve kıyılarda bulunan resort otellerine yoğunlaşan kısa tatiller satışa sunmaya başladı.

Ayrıca büyük metropollerin yakınlarındaki yerlere seyahatler sunan TUI´nin satışlarına yeniden başlamasıyla Çinde turizm ve uçak yolculuğu yeniden başlamış oldular. „Çinde tatil ve seyahatlere yönelik çok yoğun bir talep var“ diye sevinen TUI CEO´su Joussen, „TUI China sunduğu ürün yelpazesini önümüzdeki haftalarda adım adım genişletecek“ diye konuştu.

Koronavirüs´ten dolayı ilk kısıtlamaları yaşayan ülke olarak Çin, artık normale dönüşü yaşamaya başladı ve bununla birlikte yurtiçi seyahat ve tatillere de izin verdi. Beijing ve Şanghay yakınlarına ve Hainan Adasın´daki resort otellerine yönelik tatiller sunan TUI China için misafirlerin güvenliği ön planda kalarak, programa dahil edilen otellerdeki sağlık ve hijyen standartların sıkı bir şekilde yerine getirilmesi sağlandı. Ayrıca tüm seyahat ve tatillerin sadece salgının yüzdeyüz ortadan kalktığı yerlere yapılmmaktadır.

Avrupa´da ve Almanya´da henüz seyahat ve tatil satışlarına başlanmadığı halde TUI´ye ait olan web sitelerine ilgi, geçen yılın yüzde doksanına kadar vararak son derece canlı olmaya devam ediyor. Bununla birlikte 2021 yılı için yapılan satış ve rezervasyonların oldukça yüksek bir seviyede devam ettiğini belirten TUI´nın CEO´su Joussen, „Avrupa içi turizmin sağlam bir planlamaya ve sınırların adım adım yeniden açılmasına ihtiyacı var“ dedi ve „Yunanistan, Kıbrıs, Portekiz, Mayorka, Avusturya ve Bulgaristand gibi salgınla baş etmede önemli ilerlemeler sağlamış olan ülkelerine yönelik uçuşların yeniden başlatılması lazım. Kendi ülkede tatil tabii ki bir seçenektir, fakat Avrupalı insan için yetersizdir“ diye konuştu. (tourexpi)

Resim: Sanya Haitang, © TUI Grup


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,