Tourexpi Özel – Suudi Arabistan´dan çılgın eğlence ve event turizmi yatırımları - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Tourexpi Özel – Suudi Arabistan´dan çılgın eğlence ve event turizmi yatırımları
Yeni yaratılacak eğlence ve event turizmi sektörüne milyarlarca dolar yatırmaya hazırlanan Suudi Arabistan, yüzbinlerce iş imkânı yaratmayı hedefliyor.
Tourexpi Özel – Suudi Arabistan´dan çılgın eğlence ve event turizmi yatırımları

APA haber ajansı tarafından yayınlanan habere göre Suudi Arabistan´ın yeni eğlence turizmi sektörünü kurmakla görevli olan GEA, dün kamuoyuna sunulacak bir dizi etkinliği bildirdi.

 

Buna göre planlanan yeni eğlence ve eventlerin arasında araba yarışmaları, sihirbazlık şovları ve tiyatro gösterileri yer alacak. Ayrıca Kuzey Amerika´nın Basket Ligi NBA´nin bir maçı ile İspanya geleneklerine göre düzenlenen bir boğa koşusu planlanmaktadır.

 

Yüzbinlerce yeni iş imkânı yaratmayı da hedefleyen GEA başkanı Turki el Şeyh, „umarım tüm yerel şirket, banka, işadamı, sanatçı ve tüm sektör temsilcileri buna katılacaktır. Eşsiz fırsatlar verilecek“ diye konuştu.

 

Turki el Şeyh´e göre Suudi Arabistan eğlence turizminde dünyadaki ilk on ülkeye girerek, Suudi Arabistan nüfusunun şu anda yurtdışında eğlenmek için harcadığı 20 milyar doların dörtte birini kendi ülkesine çekmeyi hedefliyor.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,