Thomas Cook ilk otel yatırım fonunu 150 milyon paund ile kurdu - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Thomas Cook ilk otel yatırım fonunu 150 milyon paund ile kurdu
Yeni kurulan Thomas Cook Hotel Investments beş otel kapsayacak. İlk kurulan Casa Cook Ibiza 2019´ta açılacak.
Thomas Cook ilk otel yatırım fonunu 150 milyon paund ile kurdu

Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Thomas Cook, İsviçre´li otel yatırım fonu LMEY Investments ile ortaklaşa “Thomas Cook Hotel Investments” adlı otel yatırım fonunu kurdu. Yeni fonun ilk projesi olan Casa Cook Ibiza, hedeflenen toplam beş otelin ilki olarak 2019´ta açılacak.

 

Thomas Cook Hotel Investments toplam değeri 150 milyon paund olan beş otel tesisinden ibaret olup, bundan böyle Thomas Cook´a ait olan tüm otellerin hem sayısını hem de mevcut otellerin kalitesini yükseltmek amacıyla kullanılan bir merkez olacak.

 

LMEY Investments ile kurulan “joint venture” şirketinin bir taraftan Thomas Cook´un otel yönetimi tecrüblerini ve dağıtım sistemini, öbür taraftan da LMEY Investments´in uygun otel bulma ve yeniden tasarlama alanındaki yeteneklerini birleştirecek. Thomas Cook´un en önemli amaçlarından biri ise önemli destinasyonlarda yeni oteller satın alarak kendi markası olan otelleri müşterilerine sunup daha yüksek bir misafir memnuniyetini yakalamaktır.

 

Yeni kurulan yatırım fonun ana servetini teşkil eden beş otelin arasında Thomas Cook´a ait olan ve Rodos´ta bulunan Sunwing Kallithea ve Girit´teki Sunwing Makrigialos bulunmakta. Şirkete iki otel daha katan LMEY Investments´e ait olan oteller ise Aldiana Club Endülüs ve Aldiana Club Costa del Sol. Fonun beşinci oteli ise Thomas Cook´un “Lifestyle Boutique Otel” markası Casa Cook Ibiza olacak.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,