SunExpress İngilizlere ‘My-Personal-Brexit’ tarifini sunmaya başladı! - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
SunExpress İngilizlere ‘My-Personal-Brexit’ tarifini sunmaya başladı!
Beklenmedik bir kararla Avrupa Birliği´nden çıkacak olan İngilizler´in bu yeni durumunu değerlendiren Türk-Alman ortak havayolları SunExpress, bugünden başlamak üzere Londra-Luton´dan Türkiye´ye uçmak isteyenlere yüzde 10´luk indirim sunuyor.
SunExpress İngilizlere ‘My-Personal-Brexit’ tarifini sunmaya başladı!

Ani bir kararla „My-Personal-Brexit“ adında İngilizlere yönelik özel bir indirim tarifini yaratan SunExpress, Londra Luton havalimanından İzmir´e uçanlara yüzde 10´luk bir indirim sunuyor. Bu özel kampanyanın rezervasyon yapma süresi kısa olup, uçuş tarihleri sonbaharın sonuna kadar geçerli olacak.

 

„My-Personal-Brexit“ kampanyası 26 Haziran 2016 gece saat 24.00´e kadar geçerli olup her yapılan rezervasyon için yüzde 10´luk indirim sağlıyor. Rezervasyonlar www.sunexpress.com  adresinden yapılabiliyor. Kampanya, Londra-Luton havalimanından İzmir´e 30 Ekim 2016 tarihine kadar yapılacak uçuşlar için geçerlidir.

 

Bilgi ve rezervasyon için www.sunexpress.com adresine gidiniz.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,