Ruslar davet etti, bürokratlar ve turizmci heyeti Rusya’ya gidiyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Ruslar davet etti, bürokratlar ve turizmci heyeti Rusya’ya gidiyor
Dışişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yaparak, Rusya Federasyonu makamlarının daveti üzerine bürokratlar ve turizm sektör temsilcilerinden oluşan bir heyetin Rusya'ya gideceğini bildirdi..
Ruslar davet etti, bürokratlar ve turizmci heyeti Rusya’ya gidiyor

Türkiye ile Rusya arasında ilişkilerin normalleşmesine ilişkin varılan mutabakat sonrasında somut adımlar da atılmaya başlandı. Türkiye'den bürokrat ve turizm sektörü temsilcilerinden oluşan bir heyet turizm alanındaki işbirliklerini görüşmek üzere Rusya'ya gidecek.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Türk heyetin Rusya Federasyonu makamlarının daveti üzerine Rusya'ya gittiği, söz konusu heyette Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı yetkilileri ile sektör temsilcilerinin yer aldığı belirtildi.

Açıklamada, Türk heyet ile Rusya tarafının 14 Temmuz günü Moskova’da gerçekleştirilecek toplantıda bir araya gelerek Rusya Federasyonu ile Türkiye arasındaki charter seferlerinin tekrar başlatılması, turistlerin güvenliğine yönelik alınan tedbirler ve turizm alanında yapılabilecek işbirliklerinin görüşüleceği belirtildi.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,