Otel çözümleri sağlayıcısı HRS, Siemens ile küresel ortak oldu - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Otel çözümleri sağlayıcısı HRS, Siemens ile küresel ortak oldu
Global otel çözümleri sağlayıcısı HRS ile Siemens, küresel ortak oldu. İşbirliği çerçevesinde HRS, şirketin dünya çapındaki otel programıyla ilgili tüm iş süreçlerini yönetecek.
Otel çözümleri sağlayıcısı HRS, Siemens ile küresel ortak oldu

Yılda üç milyondan fazla gecelik odası bulunan Siemens, en büyük küresel otel programlarından biri olma özelliği taşıyor. Global otel çözümleri sağlayıcısı HRS, yenilikçi gücü ve tüm otel yönetimi değer zincirini dikey bir uzman olarak küresel olarak optimize etme kabiliyeti ile bu sözleşmeye hak kazandı. Bu hizmet kombinasyonu ile Siemens ve HRS, seyahat endüstrisinde yeni bir kriter belirliyor.

170'den fazla ülkede Siemens için global otel programını yönetecek olan HRS; profesyonel otel alımı, otellerden özel fiyat talebi, fiyat değerlendirme ve denetimleri gerçekleştirecek. HRS, seyahat yönetiminin karmaşıklığını azaltmayı, tüm süreçleri baştan sona bağlamayı ve böylece maliyetleri düşürmeyi hedefleyen Siemens'in bu stratejik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak.

Daha kişiselleştirilmiş ve daha kolay rezervasyon işlemleri yoluyla seyahat memnuniyetini artırmayı hedefleyen HRS, bunun için yapay zeka ve blok zincir gibi gelecek odaklı teknolojiler kullanacak.

HRS ile yapılan işbirliğinin ayrıntıları hakkında bilgiler veren Siemens AG Küresel Hareketlilik Hizmetleri Başkan Yardımcısı Thorsten Eicke, "HRS, bizi bütünsel yaklaşımıyla açık bir şekilde ikna etti. Araştırma aşamasından rezervasyona kadar, kesintisiz çözümlerden çok etkilendik. HRS'nin yenilikçi gücü de belirleyiciydi” diye konuştu.

"İşbirliğimizi genişletmekten dolayı çok heyecanlıyız ve Siemens’in dünya genelinde iş otel konaklama ile ilgili tüm süreçlerinin genel sorumluluğunu bize vermesinden dolayı gururluyuz" diyen HRS CEO'su Tobias Ragge, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hizmetlerimiz, Siemens'te doğrudan ve dolaylı masrafların ek tasarrufuna yönelik. Aynı zamanda HRS otel ortakları da, onlar için dünyanın önde gelen global markalarından birine daha fazla erişim imkanı tanıyan bu anlaşmadan faydalanacak."
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,