OKA, 8. Uluslararası Cidde Turizm ve Seyahat Fuarı´nda - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
OKA, 8. Uluslararası Cidde Turizm ve Seyahat Fuarı´nda
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde organize edilen "8. Uluslararası Cidde Seyahat ve Turizm Fuarı"na katıldı.
OKA, 8. Uluslararası Cidde Turizm ve Seyahat Fuarı´nda

Suudi Arabistan'ın 2030 vizyonu kapsamında turizme yönelik açılım doğrultusunda düzenlenen ve yaklaşık 30 ülkeden 200 katılımcının yer aldığı fuara Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat illerini kapsayan TR83 Bölgesi’nin tanıtımı amaçlı Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı da katılım sağladı.

Yönetim kurulu üyelerinden Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya’nın da eşlik ettiği OKA katılımcıları arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Daire Başkanı Necmi Çamaş, OKA Samsun Yatırım Destek Ofisi İl Koordinatörü Emre Arslanbay ve Orta Karadeniz Bölgesi turizm sektörü temsilcileri bulunuyor.

Üç gün sürecek fuarda Suudi Arabistan vatandaşlarının Orta Karadeniz’in yanı sıra Türkiye’den Trabzon, Bursa, Antalya, Elazığ gibi illerin de tanıtıldığı stantlara, yoğun ilgi gösterdiği dikkati çekti.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,