MSC Seaview tarihi Cenova Limanı´nda hizmete girdi - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
MSC Seaview tarihi Cenova Limanı´nda hizmete girdi
MSC Cruises şirketinin sürekli büyüyen filosunun yeni bayrak gemisi MSC Seaview, yıldız sanatçılar, VIP misafirler, en önemli iş ortakları olan seyahat acenteleri, uluslararası medya kuruluşları ve MSC Cruises ile MSC Group şirketlerinin en üst düzey yetkililerinin katılımıyla gerçek MSC geleneğine uygun bir şekilde isimlendirildi ve suya indirilme töreni gerçekleştirildi.
MSC Seaview tarihi Cenova Limanı´nda hizmete girdi

MSC Group şirketlerinin kurucusu aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olan Gianluigi Aponte ve MSC Cruises şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago aileleriyle beraber bu etkinliğe katıldı.

MSC Seaview için düzenlenen bu etkinlik de, yıldız sanatçılarla dolu seremonisi, görkemli şovlar, konuşmalar, havai fişek gösterileri, gala yemeği ve MSC Cruises geleneklerini yansıtan tarzı ile diğer etkinlikler kadar göz kamaştırıcı bir şekilde gerçekleşti.

Denizcilikte önemli bir seremoni olan Christening olarak adlandırılan, isim verme ve suya inme töreni İtalyan televizyonlarının yıldızı, İsviçre doğumlu Michelle Hunziker tarafından sunuldu. Değerli sunucu sahneyi, “İtalyan Blues Rock müziğinin babası” Zucchero Fornaciari ile paylaştı. Televizyon yıldızı Lorella Cuccarini ile İtalyan çocuk korosu Piccolo Coro Dell'Antoniano da UNICEF elçileri olarak sahne aldı. UNICEF işbirliğine değinilerek, gelişmekte olan ülkelerdeki çocukların ve onların ailelerinin hayatlarını iyileştirmek için MSC Cruises’un yaptığı değerli çalışmalar vurgulandı. MSC Seaview’un ikiz gemisi olan ve geçtiğimiz Aralık ayında töreni yapılan MSC Seaside için de sahne alan dünyaca ünlü Andrea Bocelli’nin oğlu genç belcanto yeteneği, Matteo Bocelli de izleyenleri büyüledi.

Matteo Bocelli, geminin mürettebatının onurlandırıldığı, hizmetleri için onlara teşekkür edildiği, önemli bir gelenek olan Mürettebat Geçişi sırasında şarkısını söyledi. 

Geleneksel seremoninin sonuna yaklaşıldığında, geminin isim annesi olan Sophia Loren bizzat ismini verdiği on üçüncü MSC Cruises gemisinin açılış kurdelesini kesti. Sophia Loren, MSC Cruises ailesinin bir parçası olarak, her isimlendirme seremonisinde olduğu gibi, bu defa da etkinliğe bir Hollywood ışıltısı ve stili kattı.
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,