Emirates uçuşlarındaki canlı yayın spor kanalları ile maçları kaçırmak artık imkânsız - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Emirates uçuşlarındaki canlı yayın spor kanalları ile maçları kaçırmak artık imkânsız
Emirates, ice TV Live’a eklediği ikinci spor kanalı ile uçak içi eğlence sistemini genişletiyor. 90’dan fazla Boeing 777 uçağında sunulan bu hizmet, çok sık seyahat eden ve spor fanatiği gezginlerin spor karşılaşmalarını canlı olarak izleyebilmeleri sağlıyor.
Emirates uçuşlarındaki canlı yayın spor kanalları ile maçları kaçırmak artık imkânsız

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’a ikinci spor kanalı Sports 24 Extra’yı ekledi. Emirates’in Djital Geniş Ekran’ında daha fazla canlı spor yayını ile hizmet verecek olan spor kanalı, ilk kanal olan Sports 24’ü tamamlayacak.

 

Sports 24 Extra ve Sports 24 kanalları, canlı maçlar, NBA, Formula 1, Wimbledon, Amerika Açık ve Moto GP gibi bu yazın en çok beklenen spor etkinliklerini yayınlayacak. Bu iki spor kanalı sayesinde Emirates’in sporsever yolcuları seyahatleri esnasında hiçbir karşılaşmayı kaçırmayacak.

 

Bu iki kanal aynı zamanda Ağustos ayındaki Rio 2016 Olimpiyatları’nı da canlı olarak yayınlayacak. Sporseverler, dünyanın en büyük spor olayını izleme şansını elde edecek ve Emirates’in küresel ağındaki 150’den fazla destinasyondan hangisine seyahat ederse etsin milli takımının müsabakalarını kaçırmayacak.

 

Emirates, uçak içi eğlence sistemini daha da iyileştirmek için yatırım yapmaya devam ediyor. Sporun yanı sıra ice TV; CCN, BBC World News, Sky News, Euro News, CNBC, Al Jazeera ve NHK World de dâhil olmak üzere uluslararası haber kanallarından da seçkiler sunuyor. Canlı TV yayınına sahip 90’dan fazla Boeing 777 uçağı Emirates’in filosunun üçte birinden fazlasını temsil ediyor ve her ay daha fazla uçak bu donanıma sahip olmaya devam ediyor. Bu ay, Emirates’e teslim edilen 80’inci A380 uçağı, filodaki ice TV Live’a sahip ilk A380 olma özelliği gösteriyor.

 

Tüm A380 uçaklarında ve Boeing 777 filosunun yarısından fazlasında bulunan ücretsiz Wi-Fi hizmeti sayesinde de yolcular en sevdikleri sporlar hakkında son haberleri öğrenirken aynı zamanda arkadaşları, aileleri ve iş arkadaşları ile iletişimlerini de devam ettirebiliyorlar. Yolcular, ice’taki geniş spor içeriklerinden ve belgesellerinden de istediklerini izleyebiliyorlar.

 

Daha farklı eğlence arayanlar içinse ice Dijital Geniş Ekran’da, 2.500’den fazla eğlence kanalı bulunuyor. Gişe rekorları kıran en son filmlerin de dahil olduğu 500’den fazla film ve 90 çocuk kanalı ile Emirates’in dopdolu uçak içi eğlence sisteminde herkes için bir seçenek yer alıyor.

 

Emirates ice TV’de yayınlanacak yakın zamanlı spor etkinliklerinin bir kısmı şöyle:

 

  • Rio Olimpiyatları (Ağustos 2016)
  • Futbol: Barclays Prömiyer Lig (Ağustos 2016), Bundesliga (Ağustos 2016)
  • Golf: The Open Championship (Temmuz 2016), Ryder Cup (Eylül 2016)
  • Tenis: Wimbledon (Temmuz 2016), Amerika Açık Teniz Turnuvası (Ağustos 2016)
  • Ragbi: NRL (Temmuz– Eylül 2016)
  • Motor sporları: Formula 1 (Temmuz– Kasım 2016), Moto GP (Temmuz - Eylül 2016)Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,