DER Touristik sahip olduğu son havayolları şirketini Novair´I satıyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
DER Touristik sahip olduğu son havayolları şirketini Novair´I satıyor
DER Touristik, Kuoni´nin satın alınması çerçevesinde sahip olduğu İskandinavyalı “Novair” havayolları şirketini satacağını bildirdi.
DER Touristik sahip olduğu son havayolları şirketini Novair´I satıyor

Novair´in satışını açıklayan bir basın bildirisini yayınlanan DER Touristik´in CEO´su Sören Hartmann, satış ile ilgili “ana yetkinliğimiz seyahatlerin organiz edip uluslararası arenada satmak. Havayolları işletmekse bizim yetkinlik alanımızın dışındadır. Müşterimize iyi hizmet sunabilmek için özenle seçilmiş havayolları paydaşları ile işbirliği yapmayı yeğleriz” diye konuştu.

Bu genel ilke doğrultusunda hareket eden DER Touristik Nordic ve onun lider markası Apollo, Novair Airlines´i Danimarkalı Jet Nordic Grubu´na satacak ve bu şekilde Jet Nordic Grubu ile uzun vadeli, stratejik bir paydaşlık başlatılacak.

Novair, 20 yıldan beri Apollo´nun misafirlerini tatile götürdükten sonra Jet Nordic Grubu´nun kendi yıllık yarım milyon misafir ile birlikte sağlam bir platform oluşturacak.

Novair şimdiye kadar yılda 240 bin misafire sahipti. 120 çalışani ve iki Airbus 321 NEO uçağına sahip olan Novair´in satışı 2021 Ağustos ayına kadar gerçekleştirilmiş olacak.

Resim © DER Touristik


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,