Corendon Hollanda´daki Otelini Mayıs´ta açıyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Corendon Hollanda´daki Otelini Mayıs´ta açıyor
Eski Sony binasının restore edilmesi ile 80 milyon Avro'ya malolan otelde üç farklı konsept sunulacak 676 oda ve daireden oluşan tesisin Benelüks ülkelerinin en büyüğü olduğu belirtiliyor.
Corendon Hollanda´daki Otelini Mayıs´ta açıyor

Corendon Hotels and Resorts adı altındaki otel zincirine 2018'de bir otel daha ekleyecek.

Corendon Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Amsterdam'da açacakları Corendon Village Hotel'in hem yatırım bedeli hem de yatak kapasitesi ile Benelüks ülkelerinin en büyük oteli olacağını belirterek,  "Mayıs 2018'de açılacak olan otel, Amsterdam'ın simge binalarından eski Sony binasının restore edilmesi ile üç farklı konseptten oluşuyor. 676 oda ve daireden oluşan tesisin yatırım bedeli ise 80 milyon Avro" dedi.

9 otele ulaştı

Corendon'un Mayıs ayında hizmete sokacağı bu tesis ile birlikte Hollanda'daki otel sayısı  3’e yükselecek.

Corendon’un yurtdıyşında bir de İspanya İbiza'da bir oteli var. 

Türkiye'de de biri Antalya Kundu'da biri Beldibi'nde, biri Bodrum'da ve biri de Alaçatı'da olmak üzere 4 oteli var. Grubun toplam 9 oteli var. (turizmgazetesi)
Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,