Avustralyalı havayolu Qantas, garip bir uçuş projesi ile misafirlerini geri kazanmak istiyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Avustralyalı havayolu Qantas, garip bir uçuş projesi ile misafirlerini geri kazanmak istiyor
Quantas Perşembe günü yaptığı açıklamada, Boeing 787-9 Dreamliner'ın 10 Ekim'de Sidney'den kalkacağını ve ardından ülkenin en ünlü turistik yerlerinin üzerinden nispeten alçaktan uçarak yedi saat hiç mola vermeden yine aynı havaalanı Sidney'e geri döneceğini duyurdu.
Avustralyalı havayolu Qantas, garip bir uçuş projesi ile misafirlerini geri kazanmak istiyor

"Great Southern Land Scenice Flight", Great Barrier Reef, Uluru, Byron Bay ve Sydney Limanı gibi tatil cennetlerinin üzerinden alçaktan uçulacak.

Pencereleri son derece geniş olan Dreamliner ile gerçekleşecek uçuşta yolcular artık en azından ülkelerinin güzelliklerini havadan görebilecekler :

“Gökyüzünde sınır kısıtlaması yok" inancı ile başlatılan kampanya seyahat duygusunu geri kazandırmayı hedefliyor.

Aylardır sadece yurt dışından gelen ziyaretçilere değil aynı zamanda Avustralya’nın içindende seyahatler de büyük ölçüde yasaklanmış durumda.

Quantas’ın patronu Alan Joyce, "Altı ay önce, uçağa binip ülkemizin diğer bölgelerindeki aile fertlerini ziyaret edemeyeceğimizi veya uluslararası seyahat edemeyeceğimizi asla düşünmezdik" dedi.

Verilen bilgiye göre Quantas’ın bu çılgın uçuşunun biletleri kısa bir sürede satıldı. (Tourexpi)

Resim: Qantas


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,