Alanya'dan Moskova Turizm Fuarı'na çıkarma - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!



Uluslararası
Alanya'dan Moskova Turizm Fuarı'na çıkarma
Alanya'nın da büyük heyecanla beklediği MITT Moskova Turizm Fuarı kapılarını açtı. Dev fuarda Türkiye holünün açılışını Moskova'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş yaptı.
Alanya'dan Moskova Turizm Fuarı'na çıkarma

ALANYA Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) yöneticileri ile çok sayıda Alanyalı turizmci, bugün başlayan MITT Moskova Turizm Fuarı’nda Alanya tanıtımına başladılar.

 

Moskova'da bulunan Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da dev fuarı ziyaret edecek. Aynı zamanda ALTAV Başkanı da olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de MITT Moskova Turizm Fuarı'na katılmak için Rusya'da bulunuyor.

 

ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu, Alanya Sağlık Turizmi Derneği (ALSTUD) Yönetim Kurulu Üyesi Gürol Birgen, CHP'li Alanya Belediye Meclis Üyesi Eray Erdem, Elite Group sahiplerinden Mevlüt Görücü ve SKAL Alanya Başkanı Mehmet Nedanlı MITT Moskova’daki Alanya standında sabah saatlerinden itibaren yerlerini aldılar.

 

15 Mart akşamı sona erecek fuarda Alanya, yaklaşık 50 metrekarelik özel tasarlanmış stantta Rus ziyaretçilere ve dünyanın dört bir yanından katılan acentecilere tanıtılıyor. Stantta Alanya’ya özgü hediyelikler, Alanya ipeğinden broşlar, tanıtım filmi gösterimi gibi çeşitli materyal ve etkinlikler de yer alıyor. MITT Moskova Turizm Fuarı'nın ilk saatlerinden alınan bilgiye göre, Rus pazarında bu yıl en az yüzde 40 artış yaşanacak. (Yeni Alanya)




Copyright 2005 - 2015 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
1024 x 768 px ekran çözünürlüğünde en uygun Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile test edilmiştir.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,